trwa wczytywanie strony

telefon: 513 195 701 e-mail: biuro@gdogrody.com
Wybrane realizacje
Założenie i pielęgnacja ogrodu System nawadniania trawnika Założenie trawnika z systemem nawadniania automatycznego Projekt  i realizacja ogrodu

O firmie

Firma „G.D Ogrody” świadczy usługi związane z projektowaniem i zagospodarowaniem terenów zieleni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy oraz wykształceniu, możemy zaoferować Państwu fachowość i profesjonalizm usług które wykonujemy. Naszym celem jest najwyższa jakość wykonywanych prac oraz spełnienie oczekiwań przyszłych jak i obecnych klientów.

Wykonujemy pełen zakres prac związanych z tematyką zakładania terenów zieleni, począwszy od projektowania przez wykonania po obsługę i pielęgnację. Dzięki współpracy z najlepszymi szkółkami, jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjny materiał roślinny w bardzo przystępnych cenach.

Firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz odpowiednie zaplecze maszynowe, co pozwala na wykonanie nawet najtrudniejszych zadań. Poprzez nieustanny rozwój oraz zaangażowanie w pracę budujemy markę rzetelnej firmy, która posiada szerokie grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą